До "Велюру" чи в КМДА: "слуга народу" Тищенко прокатався в столичній маршрутці (Відео, Фото)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Українці показали на фото в соціальних мережах депутата від "Слуги народу" Миколу Тищенка в столичній маршрутці і задалися питанням в коментарях — депутат рветься в мери чи хотів доїхати до "Велюру"? Нардеп опублікував пост на сторінці у Facebook.

Об этом сообщает DEDAL

Нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко, який раніше отримав популярність як власник, який порушує карантинні обмеження для ресторану "Велюр", не змінив планів щодо участі в "гонці" за посаду мера Києва і проінспектував столичні зупинки та громадський транспорт перед початком запуску. Зокрема, депутат прокоментував подію у себе на Facebook-сторінці.

;

"Те, що я побачив у маршрутці й на зупинці, чесно кажучи, мене шокувало. Пасажири не дотримувались безпечної дистанції один між одним. Хоча, швидше за все, справа у відсутності розмітки на асфальті. Люди стояли в черзі по кілька годин в очікуванні транспорту, а водії не мали при собі елементарних засобів захисту. До того ж проводили дезінфекцію самостійно, використовуючи тільки ганчірки і звичайну воду. Де обіцяні бригади дезінфекторів, які раніше красувалися на відео в соцмережах? Де покладені засоби захисту для водіїв чи вони зобов’язані купувати все за свій власний рахунок?", — прокоментував Тищенко.

Як писало ASPI news, заступник голови КМДА Мондрієвський перерахував правила користування громадським транспортом під час карантину. Нагадаємо, що нардеп Тищенко пояснив, чому впевнений, що саме він замінить Кличка на посаді мера Києва.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/do-velyuru-chi-v-kmda-sluga-narodu-tischenko-prokatavsya-v-stolichniy-marshrutci-video”

Резонанс

Теги