Як правильно обрати штори до квартири?

Штори й фіранки крім практичної функції також визначають дизайн інтер’єру. Правильно підібрані моделі можуть надати приміщенням цікавий і індивідуальний характер і стильно доповнити їх. Найпопулярніші види фіранок і штор можна замовити на сайті https://jakkard.com.ua/category/curtains/ в оригінальному виконанні.

Завдання фіранок і штор

Як штори, так і фіранки є декоративним елементом, який зазвичай розміщується на засклених поверхнях, таких як вікна, балконні двері, патіо або двірне скло. Вони також можуть виступати в ролі легких перегородок між кімнатами, являти собою ширми всередині окремих кімнат. Ці прикраси варто ретельно підбирати до інтер’єру, щоб підкреслити та посилити принади обраного стилю аранжування. Фіранки — це ніжні тонкі тканини, які призначені для:

Об этом сообщает Политика 2.0

  • затінення внутрішніх видів, особливо освітлених після сутінків,
  • забезпечення більшого комфорту, затишку,
  • прикраса вікна,
  • захист від комах,
  • захист кімнати від сторонніх очей.


Штори – вони можуть бути зроблені з тканин важче, товщі, ніж фіранки, і не пропускають світло:

  • захист від занадто інтенсивного сонячного світла,
  • прикривають інтер’єр від очей сусідів і перехожих, особливо у вечірній час,
  • забезпечення більшого комфорту, затишку,
  • створення естетичної композиції з фіранками та іншими елементами декору.


Жаккард відносно щільний, мало проникний матеріал. Плетіння жакардових фіранок міцне, часто виготовлене з бавовняних або поліефірних ниток, або сумішей обох сировинних матеріалів. Особливо підходить для інтер’єрів, оформлених в старому класичному стилі.

Тканини для штор

Різноманітність тканин для штор набагато більше, тому що вони можуть бути як тонкими, легкими, так і дуже важкими матеріалами. В основному це сатин, Бавовняні тканини, тафта, оксамит і так далі. Бавовняні тканини дуже різні по товщині, щільності, текстурі або способу обробки. Часто натуральна бавовна поєднується з добавками штучних волокон, особливо поліефірних. Важкі оксамитові штори добре поєднуються з елегантними просторими кімнатами, а тонке різнокольорове полотно з візерунками, або принтами підійде для кухні, дитячої та багатьох інших приміщень. Недоліком може бути те, що бавовняні штори можуть вимагати прасування.

Важлива експозиція і розміри приміщень, для яких ми купуємо фіранки, штори. Насиченість і вибір кольорів повинні відповідати колірній гамі інших елементів інтер’єру, стін, меблів, килимів. Для невеликих, погано освітлених інтер’єрів не використовуйте щільні, погано проникні штори або темні штори.


Джерело статті: “http://zhzh.info/publ/9-1-0-17681”

Резонанс

Теги