Єрмак призначив Арестовича своїм позаштатним радником

Глава Офісу президента Андрій Єрмак призначив спікера української делегації в ТКГ Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань комунікації в сфері нацбезпеки і оборони.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Єрмак пояснив призначення Арестовича великою кількістю фейків і викривлення інформації в українському інформпросторі. За його словами, завдання його нового радника — «дати вичерпну відповідь, щоб протидіяти поширенню дезінформації або образ».

Також Арестович узгоджуватиме позиції профільних відомств і буде напрацьовувати «єдиний голос».

Нагадаємо, Олексія Арестовича призначили радником української делегації в ТКГ щодо Донбасу з інформполітики 28 жовтня. За місяць до цього зі складу ТКГ вивели Вітольда Фокіна, який запам’ятався низкою скандальних висловлювань про Донбас. Зокрема, він стверджував, що не бачить підтвердження того, що Росія веде війну проти України на Донбасі.

Читайте також:
Скандальні заяви Фокіна. Заступник Кравчука в ТКГ був звільнений після заперечення війни з Росією — всі подробиці

Арестович — український військовий оглядач, політичний оглядач, актор, блогер. Проводить психологічні семінари та тренінги. Був актором в Київському театрі-студії Чорний квадрат, грав у театрі Чорний квадрат. Знімався в епізодичних ролях у 13 російських і українських фільмах, зокрема Повернення Мухтара і Брат за брата — 2.

Редактор: Ніна Григорська

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/oleksiy-arestovich-stav-pozashtatnim-radnikom-yermaka-novini-ukrajini-50127601.html”

Резонанс

Теги