Після локдауну в Україні можливий сплеск коронавірусу — інфекціоніст

Лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта не виключає, що ситуація з коронавірусом в Україні з кінця січня до початку лютого може знову загостритися.

Об этом сообщает Преступная РоссияХронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00


В інтерв’ю OBOZREVATEL він сказав, що на той час позначиться результат новорічних святкувань і відновлення навчання в школах та інших освітніх установах після локдауна.


«Швидше за все, з січня може бути підйом. Але все буде залежати від того, як ми провели новорічні свята. В цілому підвищення респіраторних захворювань щорічно відбувалося через два тижні після того, як діти поверталися в школу після новорічних свят, тобто в кінці січня. Оскільки зараз у нас локдаун, школи не працюють, до 25 січня навряд чи буде підйом. 25 січня діти повернуться до школи, і тоді через два тижні, на середину лютого, ми можемо мати підвищення», — зазначив лікар.


Читайте також:
ВООЗ: Другий рік пандемії коронавірусу може виявитися важчим


14 січня лікар-епідеміолог Алла Мироненко заявила, що зниження захворюваності на коронавірус може статися ще до квітня, а до літа епідемія вщухне.


Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-likar-prognozuye-splesk-zahvoryuvanosti-pislya-lokdaunu-novini-ukrajini-50135642.html”

Резонанс

Теги