"Не бачу жодного локдауну": Лікар Голубовська закликала посилити карантинні обмеження (відео)

За словами медикині, більшу ефективність показав локдаун, який діяв в Україні навесні 2020 року.

Карантин зимових канікул в Україні, введений із 8 по 24 січня, повинен бути більш жорстким і діяти не менш ніж три тижні. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила провідна інфекціоністка Міністерства охорони здоров’я, професорка, докторка медичних наук Ольга Голубовська, передають

Об этом сообщает Преступная Россия

Вона сказала, що нині взагалі не бачить жодного локдауну. "Чесно кажучи, я не дуже там ходжу по магазинах, але дивлюся і взагалі не бачу жодного локдауну. У чому він виражається? У метро їздять. Я, коли приходжу додому, дивлюсь у телефоні й бачу, що натовпи народу всюди: Буковель, метро, магазини...", – сказала Голубовська.

Водночас вона зазначила, що якусь роль карантинні обмеження все ж відіграють. За словами медикині, більшу ефективність показав локдаун, який діяв в Україні навесні 2020 року. "Я вже не раз казала, що клініцисти, як я, завжди будуть за обмежувальні заходи. Ми в цьому плані не об’єктивні зі зрозумілих причин. У будь-якому разі знижується кількість надходжень (пацієнтів), і в нас полегшується життя. Тому на нашу думку спиратися не треба, проте на думку професіоналів-епідеміологів варто", – наголосила лікарка.

Вона також зазначила, що обмежувальні заходи повинні бути більш жорсткими й тривати не менш ніж три тижні, якщо вже їх вводити. Говорячи про статистику щодо захворюваності на COVID-19 в Україні, Голубовська зазначила, що вона "не відповідає нічому", і багато людей, у яких з’явилися симптоми хвороби, не звертаються по медичну допомогу, тому що "не хочуть морочитися".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/ne-bachu-zhodnoho-lokdaunu-likar-holubovska-zaklykala-posylyty-karantynni-obmezhennia-video-360419.html”

Резонанс

Теги