Фукс пояснив, для чого Кернесу знадобився контракт з Джуліані

последние новости в Украине останні новини в Україні


Меценат Павло Фукс розповів деталі про укладений 4 роки тому контракт з мером Нью-Йорка Рудольфом Джуліані. Меценат зазначив, що єдиною метою цього контракту був розвиток Ситуаційного центру і піару самого Харкова.

Об этом сообщает Компромат России

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню "Українська правда". Фукс зазначив, що це був чисто комерційний контракт, який дуже хотів отримати Геннадій Кернес, який керував у той час Харковом. Крім того, Фукс нагадав, що на момент підписання контракту Джуліані не був адвокатом 45-го президента Дональда Трампа.

Це було наше спільне з Кернесом рішення — він мене попросив. Тому що Гена був фанатом Джуліані, стежив за ним, що той робить як мер Нью-Йорка, его радикальні кроки в боротьбі зі злочинністю. Я тоді якраз повернувся в Україну і кажу Кернесу: "що тобі зробити? Чим допомогти? Давай когось притягнемо в Україну, щоб щось зробив нам". Він каже, що від Джуліани можна знайти та поговорити? А у мене товариш живе в Америці, вони дружать", — згадує Фукс.

Бізнесмен повідомив, що з Джуліані був контракт про те, що він представлятиме інтереси Харкова в США. Під час переговорів про це Джуліані пообіцяв привезти до Харкова інвесторів.

"А перше, з чим працювали, це створення Ситуаційного центру – за типом, як в Америці служба 911, коли всі служби важливі в одному офісі: поліція, МНС, "швидка" тощо. Щоб людина не дзвонила на три номери, а щоб всі служби відразу координувалися і злагоджено працювали. Джуліані показав нам дані, як різко цифри бандитизму після такої програми у нього впали, наскільки швидше стали надавати людям допомогу — це така важлива соціальна річ", — розповів Фукс.

Бізнесмен відмовився озвучувати суму, яка була заплачена Джуліані за такий контракт. "Я його найняв у 2017 році на рік. Ось він працював, його команда кілька разів приїжджала, людей 10-20, вивчали місто, дивувалися. Тоді він один раз приїжджав, походив, подивився, захоплювався нашим городом... Основний наш посил був — піарити Харків для іноземців", — повідомив бізнесмен.

Фукс також розповів, що Джуліані інвесторів так і не привів і через годину контракт вирішили не продовжувати з ним. Ефективність мера Нью-Йорка була в тому, що він допоміг ситуаційним центром.

Що стосується якихось інших домовленостей з Джуліани, Фукс їх спростував. Він повідомив, що після 2017 року ніяким чином більше з американським політиком не припинявся.

Також Фукс зазначив, що відмова американців видати йому візу також не пов’язана з політичними скандалами в Америці.

"Я думав, що через росіян, але все банально. Виявилося, що справа в українській спецслужбі, яка відправила брехню про мене в Америку. Я готую цю розмову, з документами, грунтовно потім все розповім", — зазначив бізнесмен.

Раніше Фукс повідомив, чому готовий голосувати на виборах у Харкові за Терехова. Також він поділився останніми спогадами бесіди з Геннадієм Кернесом.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/fuks-poyasniv-dlya-chogo-kernesu-znadobivsya-kontrakt-z-dzhuliani”

Резонанс

Теги