Кравчук розповів, чи можливо повернути Донбас силою

последние новости в Украине останні новини в Україні

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що він не ставить питання про повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей військовим шляхом. Принаймні найближчим часом.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Про повернення окупованої частини Донбасу військовим шляхом не йдеться, таких завдань в української делегації в ТКГ немає. Про це в коментарі РБК-Україна розповів голова української делегації в Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук. Перший президент України заявив, що це питання можна вирішити тільки політичним і дипломатичним шляхом. На думку Кравчука, ще одним шляхом для вирішення цього питання є санкції. Вони будуть розширюватися і ставати більш різноманітними, щоб Росія відчувала, що не все прощається агресору. Агресор повинен нести відповідальність, резюмував Кравчук.

Раніше Леонід Кравчук заявив, що Росія хоче зробити переговорну групу п’ятисторонньою. Також він зазначив, що Росія робить все, щоб заблокувати переговорний процес щодо Донбасу. Також Леонід Кравчук назвав спробою тиску на Україну обмін полоненими за сприяння кума Путіна Віктора Медведчука. Кравчук пообіцяв відпрацювати це питання.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/kravchuk-rozpoviv-chi-mozhlivo-povernuti-donbas-siloyu”

Резонанс

Теги