Міська влада Одеси вживатиме заходів у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу


Це питання підняв мер Одеси Геннадій Труханов на апаратній нараді сьогодні, 27 січня.

«Ви бачите, що досить серйозно поширюється цей вірус, принаймні, в засобах масової інформації саме таку картину нам змальовують. Ви знаєте, що у нас досить велика китайська діаспора», – заявив міський голова.

Він запропонував тримати зв’язок з консульством КНР в Одесі, і в разі необхідності, запрошувати консула цієї країни на засідання міського Штабу з питань техногенно-екологічної безпеки, який буде відслідковувати ситуацію.

Представник Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради повідомив, що в лікувальні установи вже направлені листи, в яких описано порядок дій медперсоналу для профілактики поширення вірусу. З 28 січня вже введений обмежувальний режим в усіх лікарнях. Це обмеження відвідувань і масковий режим. Для того, щоб своєчасно протидіяти поширенню вірусів (в тому числі і грипу), в прикордонній зоні – аеропорту та на вокзалі, також в лікарнях мають проводитися спеціальні заходи.

Також міський голова доручив забезпечити наявність захисних масок в лікувальних установах Одеси. На думку Труханова, частина відвідувачів повинні отримувати їх безкоштовно.

© Незалежні Новини


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/0120170-miska-vlada-odesi-vjivatime-zahodiv-y-zviazky-iz-zagrozou-poshirennia-koronavirysy.html”

Резонанс

Теги