Український лікар, якому діагностували рак, вирішив оперувати онкохворих безкоштовно

Хірург-гінеколог з Луцька Вадим Петровський, якого напередодні поставили страшний діагноз – рак шлунка, прийняв рішення оперувати пацієнтів з онкологією безкоштовно.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Тиждень тому мені поставили діагноз: інфільтративне захворювання шлунка, неоплазія субкардіі ... Якщо на зрозумілій мові — рак шлунка. І життя моє розділилося відразу на дві половини ... Після гістохімічного аналізу матеріалу діагноз рак не підтвердився. Ось таке ось диво", – написав лікар у себе на сторінці в Facebook, додавши, що мова в пості не про це.

Новини
Названі п’ять ознак раку, які люди зазвичай ігнорують
Український лікар вирішив оперувати онкохворих безкоштовно

Він підкреслив, що не припинить оперувати, поки йому дозволятимуть сили і можливості. "Я не можу лікувати людей безкоштовно в силу того, що в моїй клініці 60 людей команди, яким потрібно платити зарплати, податки та інше", – написав лікар, при цьому додав, що все-таки буде безкоштовно оперувати двох пацієнтів в місяць (тих, які не можуть собі цього дозволити в силу матеріальних обставин).

"Якщо вам поставили діагноз: рак тіла матки, рак ендометрія, рак шийки матки, рак вульви, та й просто будь-гінекологічної болячки, і ви в розпачі в силу матеріального фактора, будь ласка, знайте, що кожен місяць ми беремо двох пацієнтів, яких обстежуємо і оперуємо абсолютно безкоштовно! Можливо, в майбутньому кількість таких операцій збільшиться, я не беруся зараз прогнозувати. Не судіть суворо. Поки можу так", – зазначив лікар.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, кому загрожує "жіночий" рак.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/oncology/ukrainskij-likar-yakomu-diagnostuvali-rak-virishiv-operuvati-onkohvorih-bezkoshtovno.htm”

Резонанс

Теги