Держдеп приховав зустріч Помпео з Лавровим від американських ЗМІ, журналісти назвали цей факт ненормальним

Американські оглядачі та журналісти розкритикували Державний департамент США за те, що відомство не попередило заздалегідь американські ЗМІ про зустріч між державним секретарем Помпео та міністром закордонних справ росії Лавровим і не надало інформації про зміст розмови між дипломатами, передає «Голос Америки».

Об этом сообщает Руспрес

Як повідомляє Politico, зустріч Помпео та Лаврова відбулась у п’ятницю, і американська сторона «як видається, прагнула уникнути поширення інформації про неї». У виданні пишуть, що помічники Помпео після зустрічі не надали інформацію ЗМІ про її зміст. Натомість, відзначає видання, «російські журналісти, які подорожували з Лавровим, заздалегідь знали про зустріч і написали про неї».

Представник Держдепу заявив Politico, що зустріч була дуже короткою, і зміст зустрічей у подібному форматі зазвичай не оприлюднюється.

Непрозорість, як видається, Держдепу у питанні зустрічі викликала критику з боку американських оглядачів та журналістів.

«Це ненормальна поведінка з боку Державного департаменту. Я подорожував з трьома державними секретарями. Коли вони зустрічались з міністрами закордонних справ росії, вони завжди повідомляли американському народу, що вони робили — часто дуже детально», — пише Дойл Макманус, колумніст видання The Los Angeles Times, директор програми журналістики університету Джорджтаун у Вашингтоні.

«Що вони намагаються приховати», — твітує редактор The Washington Post Ґлен Кесслер.

«Чому приховується інформація?» — питає редактор Politico Блейк Хауншелл.

Варто відзначити, що російські ЗМІ повідомили лише про сам факт зустрічі, назвавши її короткою. Про зміст зустрічі Помпео та Лаврова не повідомлялось.

Фото Reuters


Джерело статті: “http://k-z.com.ua/myr/53200-derzhdep-prihovav-zustrich-pompeo-z-lavrovim-vid-amerikanskih-zmi-zhurnalisti-nazvali-cey-fakt-nenormalnim”

Резонанс

Теги